Je to jednoduché. Jsme tým odborných profesionálů v oblasti kosmetiky, který miluje to, co dělá. 

 

 

dr.hansKOKO Kosmetikvertrieb
GmbH & Co. KG

dermaviduals® vyrábí firma KOKO GmbH & Co. KG, globální a rychle rostoucí společnost se sídlem poblíž německého Düsseldorfu. Věda obnovy a udržování zdravé pokožky je principem korneoterapie a základem dermaviduals®. Tuto řadu vyvinul v Německu v roce 1994 Dr. Hans Lautenschläger - mezinárodní lídr ve farmakologii a chemii. Byl si vědom, že faktory moderního životního stylu, jako je nepřímá expozice znečišťujícími látkami, chemikáliemi, pesticidy a povrchově aktivními látkami, mají negativní dopad na naši pokožku. Proto Dr. Lautenschläger a jeho tým vyvinuli přizpůsobené dermatologické řešení péče o pleť, určené k optimálnímu udržení přirozené kožní bariéry a prevenci předčasného stárnutí.

Dr. Lautenschläger má silné zázemí v chemii a fyzice. Dříve ve své kariéře vedl oddělení výzkumu a vývoje společnosti Nattermann & Cie v Kolíně nad Rýnem, kde vyvinul nová farmaceutická činidla v oblasti poruch metabolismu lipidů, zánětů a oběhových onemocnění. V osmdesátých letech byl vedoucím oddělení aplikačního inženýrství ve společnosti Nattermann Phospholipid, která se specializuje na vývoj farmaceutik a produktů péče o pleť, obsahujících fosfatidylcholin. V roce 1998 nastoupil do společnosti KOKO dermaviduals® a jako vedoucí partner vedl KOKO k tomu, aby se stala mezinárodně uznávanou kosmetickou společností. Výrobky obsahují strukturu dermální membrány shodnou s pokožkou a obzvláště účinný systém podávání, jenž zahrnuje jeho dřívější studie s fosfatidylcholinem. Dr. Lautenschläger vydal pro svůj sortiment více než 200 průmyslových publikací a patentů.

 

 

 

Derma Empathy s.r.o.
obchodní partner KOKO GmbH & Co. KG pro ČR.

Na českém, ale i světovém trhu se nachází nepřeberné množství kosmetických přípravků, s nimiž se den co den setkáváme.

Proč jsme si ale ze všech vybrali právě produkty dermaviduals®? Když jsme se setkali s produkty dermaviduals®, hned jsme věděli, že je to něco, co na našem trhu s dermatologickou kosmetikou chybí. Jedná se o výrobky, které díky jejich speciálnímu složení můžeme všem kosmetičkám i zákazníkům s klidem v duši doporučit. Přístup ke klientovi je individuální. Odborníci aplikují přípravky na základě analýzy pleti a v souladu s odbornou diagnostikou. Jsme přesvědčeni o tom, že produkty jsou vhodné pro každého, komu záleží na zdravém, fyziologickém přístupu a přirozené péči o svou pokožku.

 

 

 

kuhnelovaNaše společnost vznikla na základě myšlenky, kterou byla „upřímnost, empatie a otevřený přístup k zákazníkovi”. Bereme na vědomí zdraví našich zákazníků a také ochranu naší planety. Dbáme především na vzájemnou komunikaci, respekt, týmovou spolupráci a vzdělávání. Díky těmto aspektům si Derma Empathy nachází více spokojených kosmetických salonů a zákazníků, kteří důvěřují přípravkům dermaviduals®. Vážíme si spolupráce s odbornými kosmetičkami. Jsou pro nás nejen profesionálními kolegyněmi, ale také přítelkyně, které dokážou svůj upřímný a přátelský přístup přenést i mezi vás, naše zákazníky.

Moje profesní poslání mě přivedlo k oboru, kde dominují ženy, jejich půvab a krása. Již 21 let spolupracuji s kosmetickými salony. Moje vize je vzdělávat a inspirovat profesionální komunitu krásy. Vnímat profesní i lidské příběhy, pocity a emoce, podporovat individuální potřeby - zkrátka všechno to, čím lze vyjádřit jedinečnost každé kosmetičky.

Společně tvoříme to, co nám dává smysl a činí nás šťastné.

 

S láskou a péčí o pleť
Vaše Derma Empathy