dermaviduals® odpovídá zásadám korneoterapie. Korneoterapie je metodika léčení pokožky, jejímž hlavním principem je uzdravení a údržba obranných systémů kožní bariéry. Jak název napovídá, korneoterapie úzce souvisí s korneobiologií, což jsou fyziologické, biologické a biochemické procesy stratum corneum - nejvzdálenější vrstva epidermis.
dermaviduals® obsahuje více než 35 různých koncentrátů účinných látek, které jsou zapouzdřeny v liposomech nebo nanočásticích.  Účinné látky pronikají kožní bariérou v nejčistší formě a v péči o pokožku je to ten nejlepší cílený, přesný a citlivý léčebný, regenerační a preventivní systém.
Naše kůže je stejně jedinečná jako naše otisky prstů. Držíme se filozofie, že je nezbytné ošetřovat specifické stavy pleti každého jedince pouze na základě odborné analýzy jeho epidermis. Na základě analýzy zákazník získá dermatologicky orientované rady, ale především péči o pokožku, jejíž koncepce je přizpůsobena individuálním podmínkám pokožky.
dermaviduals® produkty jsou určeny výhradně pro odborníky na péči o pleť a nelze je prodávat online bez analýzy pleti a doporučení. Je totiž nutné používat ucelené kombinace přípravků a také je správně dávkovat. A to je možné jen ve spolupráci s odborníky.

 

 Derma 1

Respekt k pokožce

 

dermaviduals® technologie DMS (Derma Membrane Structure) je unikátní patentovaný postup, kterým se připraví krém, napodobující lamelární strukturu kožní vrstvy stratum corneum jak obsahem lipidů, tak i lamelární strukturou, a který díky své podobnosti s lipidickou vrstvou stratum corneum ji nijak nedráždí. Hydratace kůže po aplikaci přípravku připraveného DMS technologií přetrvává dlouho i po ukončení aplikace na rozdíl od krémů typu olej/voda nebo voda/olej, které obsahují emulgátory.

Více info
   

Vývoj a věda

Výrobky jsou vyvíjeny v nejmodernější laboratoři německé společnosti KOKO v popředí výzkumu Korneoterapie a světově proslulé používáním pouze nejčistších přísad. KOKO používá průlomovou technologii k vytvoření řady krémů a pleťových vod bez přidávání emulgátorů (které se hromadí v pokožce a při působení vody rozpouští kožní lipidy).

Více info

 
 studie nanocastice