Potřebujete poradit? 603 879 910 (po - pá: 8-16:30)

košík je prázdný

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

Kyselina hyaluronová je řetězovitá molekula složená z opakujících se jednotek podobných cukru. V průběhu let se stala téměř nepostradatelnou složkou kosmetiky. A stále jsou novinky.......

Enzymy hrají v našem životě zásadní roli - nejen v našem těle, ale také na povrchu naší pokožky a v naší stravě. Bakteriální a houbové kultury se svými enzymy se od nepaměti používají ke kvašení potravin. Může z toho těžit i péče o pleť?

Mikroorganismy provádějí rozsáhlé metabolické výkony, které závisí na jejich individuální enzymové výbavě. Absorbují látky, tráví je a produkují další, které ukládají nebo uvolňují do okolního světa.

Rostlinné izoflavony - známé také jako fytohormony - jsou exogenní organické sloučeniny a používají se zejména v péči proti stárnutí pleti.

Korneoterapie je léčebná metodika ošetření kůže, jejímž hlavním principem je oprava a udržování obranných bariér kůže. Jak již název napovídá, korneoterapie úzce souvisí s korneobiologií, která se zabývá fyziologickými, biologickými a biochemickými procesy v rohové vrstvě (stratum corneum), což je nejsvrchnější vrstva epidermis.

Voda je nepostradatelnou látkou pro udržení vlhkosti a pružnosti pokožky. K dispozici jsou však i výrobky bez obsahu vody. Proč existují? Kde se používají - a s jakým přínosem?

V medicíně se recidivou rozumí opětovné objevení onemocnění nebo nálezu po ukončené léčbě. V dermatologii a péči o pleť dochází také k relapsům, kdy se porucha po úspěšné fázi léčby znovu objeví. Zde se dozvíte, co je příčinou recidiv a při jakých indikacích je užitečná doprovodná péče o pleť.

Kadidlo (Boswellia) má v různých kulturách a náboženstvích velký význam: odolnost stromu v polopouštích Asie a Afriky je legendární a tradice o mystické a léčivé síle jeho pryskyřice zaplňují celé knihovny. Ani v moderní vědě neztratil nic ze své přitažlivosti. Proč je tak cenný?

Příčiny stárnutí lidské kůže jsou různé. Příslušné mechanismy a jejich někdy velmi složitá souhra nebyly dosud zcela objasněny. Stále ještě poměrně mladý výzkumný přístup se zabývá zánětlivým stárnutím kůže, tzv. Inflammaging (zánět stárnutí) je slovní spojení z anglického výrazu Inflammation (zánět) a Aging (stárnutí).

Situace na konci podzimu je každý rok stejná. Volnočasové aktivity se postupně stahují do interiérů, omezuje se sport, začíná období topení a přibývá umělého světla. Pokaždé s překvapením zjistíme, že na to kůže reaguje - dříve nebo později, v závislosti na našem stavu.

Zde najdete podrobnosti o kvalitativních kritériích dermaviduals® produktů a o provádění testů snášenlivosti a účinnosti. 

Díky svému složení mají nanočástice vysokou afinitu (schopnost slučovat se s jinou látkou nebo částicí) k rohové vrstvě pokožky. Pomocí těchto transportních systémů mohou různé účinné látky pronikat do pokožky.

Reference

ig 01ig 02
ig 03ig 04

#dermaviduals_cz

 

Sleduj náš příběh

Sleduj nás na instagramu

ig 05ig 06
ig 07ig 08